Namuose > Paroda > Turinys

Peizažas papildo šviesos gerai daugiausia?

Peizažas papildo Street gera blogai, yra ne taip yra žmonių sakė, taip pat ne turi peizažas papildo Street gamintojai kadrų, bet vartotojams pirkti nugaros diegimo, tegul žmonės jaučiasi peizažas papildo Street sakė suteikia ryškumo, tol, kol masė teigė, kad ji gera, kad peizažas papildo Street yra realus gerai, nes jis gerai iš iš grąžina mes masės žmonių , ir ne dėl žmonių ar peizažas papildo Street gamintojai.

Vėjo-saulės hibridinių gatvės šviesos būdingas kelių, su kitais gatvės žibintais ne, iš energijos naudojimo pusėje, peizažas papildo šviesos pasinaudojo dviejų energijos šaltinių, t. y. saulės ir vėjo energijos išteklius, ilgą tarnavimo laiką ir aplinkos apsaugą, ir peizažas papildo šviesos galia yra labai stabilus, ne sako, kad dėl klimato kaitos ar galios nedalyvavimas problema, sustabdė savo Normalusis apšvietimas.


Kad brangu peizažas papildo žiburiai, jei žiūrint iš pradinių investicijų suma, ji turi būti brangios dekoracijos papildomi žibintai, tačiau bendra street naudoti ir mes negalime tiesiog matyti ji investavo, nevėlu elektros ir priežiūros ir statybos išlaidų yra didelė, kainos taip pat yra pigiau neišeina. Todėl peizažas papildo žibintai gali sukelti sukursiančių, tada jis yra geras apšvietimas.


Produktų katalogas
Susisiekite su mumis

El. paštas: aaron89@sina.com


ZIP/pašto kodas: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faksas: 86-514-84212540