Namuose > Naujienos > Turinys

Apšvietimas platų šviesos


Prožektoriai paprastai negalima nustatyti objektyvą (be šviesos potvynių šviesos), tačiau tiesioginės šviesos panaudojimas iš šviesos šaltinio ir paviršiaus nuo paviršiaus šviesos į šviesą, taip, kad ji turi krypties struktūrą, bet ir kaip tolimųjų reisų apšvietimas su potvynių žiburiai, ji bus tiesioginės šviesos nuo objektyvo kondensatoriaus šviesos ir šviesa, kuri yra ketaus šviesos prožektoriai. Taip pat yra daug kitų sukurtas visas Apšvietimas šviesos, o vietos etape gali sukelti didesnių minkšta šviesa, potvynių šviesos arba padaryti dalis paviršiaus turi vienodą apšvietimo ir koreguoti savo kampo ir kitus poreikius dizaino vien lempos ir žibintai s.

Apšvietimas turi platų šviesos, šviesos ir minkštas vienodų savybių, kartu su spalvų filtras gali gauti kitų spalvų šviesa. Scenos apšvietimas su prožektoriai, paprastai suprojektuotiems eilės žiburiai, didelio ploto apšvietimas. Vietinis poveikis scenos apšvietimas, potvynių šviesos reguliuojamas kampas atskirų žibintų naudojimas. Prožektoriai etapo apšvietimo taikymo negali turėti vietoje ir didelį vietoje vietoje pėdsakų.

Prožektoriai elektros šviesos šaltinis, pakaitos produktai buvo pripažintas vis daugiau ir daugiau žmonių, taip pat taikoma daugelyje sričių. Jos pagrindiniai bruožai yra šie:

1, ilgaamžiškumas: bendra kaitrinės, fluorescencinės, energiją taupančias lempas, ir kitų dujų išlydžio lempa yra kaitinimo arba elektrodo ir siūlų ar elektrodas apipurškiant poveikis yra tiksliai reikia dalis lempa eksploatavimo trukmei. Aukšto dažnio indukcinė išlydžio lempa be ar mažiau priežiūros, su dideliu patikimumu. Gyvenimas iki 60000 valandų (10 valandų per dieną, gyvenimo gali pasiekti daugiau nei 10 metų). Lyginant su kitais šviesos: 60 kartų kaitinamoji lempa; 12 kartų energiją taupančių lempų; 12 kartų liuminescencinės lempos; yra 20 kartų aukšto slėgio gyvsidabrio lempa; apšvietimas 's ilgą gyvenimą, ir tokiu būdu žymiai sumažinti techninės priežiūros rūpesčių ir skaičių keitimas, medžiagų sąnaudų ir darbo sąnaudų, ir užtikrinti ilgalaikį įprastiniam naudojimui. Kadangi, apšvietimas neturi jokių elektrodas, potvynių šviesos, ji remiasi elektromagnetinės indukcijos principą ir principą fluorescencijos išlydžio šviesos, todėl jo nėra apriboti gyvenimo neišvengiamas komponentų. Dėvėjimo laikas nustatomas tik kokybės lygio elektroninių komponentų, grandinės projektavimo ir gamybos procese putų, bendro naudojimo laiką iki 60 000 iki 100 000 valandų.

2, energijos taupymas: palyginti su kaitrines, apie 75 % energijos taupymo, 85 w Apšvietimas šviesos srautas ir 500W kaitrinės šviesos srauto maždaug vienodas.

3, aplinkos apsaugos: ji naudoja kietų gyvsidabrio agentas, net jei pertraukos nesukels taršos aplinkai, daugiau kaip 99 % atlygintinos, yra realus žalios šviesos šaltinis.

4, mirgėjimas: dėl savo aukšto dažnio darbo, todėl kaip "stroboskopinių įtakos", nesukelia akių nuovargį, apsaugoti sveikas akis.

5, spalvos yra gerai: spalva indeksas yra didesnis nei 80, šviesios spalvos, minkštas, rodo objektą pagal natūralios spalvos.

6, pasirenkama spalvos temperatūra: 2700 k ~ 6500K klientas pagal poreikį rinktis, potvynių šviesos ir gali būti pagaminti iš spalvų lemputės, sodo dekoracijos apšvietimo.

7, didelė gyventojų dalis yra matoma šviesa: šviesos stipris, matomos šviesos santykis 80 % arba daugiau, vaizdo efektų.

8, be šildymo. Gali būti nedelsiant suaktyvintas ir iš naujo, daug kartų jungiklio neturi paprastųjų su elektrodo išlydžio lempa atsižvelgiant į nuosmukį.

9, elektros puikius: didelės galios faktorius, mažas dabartinės harmonikos, potvynių šviesos nuolatinės įtampos maitinimo šaltinis, pastovios šviesos srautas produkcija.

10, diegimo prisitaikyti: gali būti įdiegta į bet kurią pusę, neribojamas.


Produktų katalogas
Susisiekite su mumis

El. paštas: aaron89@sina.com


ZIP/pašto kodas: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faksas: 86-514-84212540