Namuose > Naujienos > Turinys

Prožektoriai vis daugiau ir daugiau žmonių pripažįsta priimti

Potvynių šviesos yra specialios paskirties vidaus ir lauko inžinerinių operacijas arba vietoje statybos ir kitose vietose nuo ilgalaikio apšvietimo, jis turi ne tik naują išvaizdą, bet ir gero apšvietimo efektas, saugūs ir ilgaamžiai.

Kad apšvietimas yra šviesa, kuri gali skleisti tolygios šviesos šaltiniu aplink mus natūra. Potvynių šviesos šviesos šaltinis yra savotiškas šviesos šaltiniu, kuris pasirodys mūsų scenos Aštuonsienis grafinio, ir mes galime pagal savo poreikį vykdyti pasirinkimas šviesos šaltinio aukščio reguliavimas, dažnai naudojami žmonių įtakai, kad susidarymas suma kuris yra dažnai naudojamas uždaras studija, veikia puikiai.

Prožektoriai elektros šviesos šaltinis, pakaitos produktai buvo pripažintas vis daugiau ir daugiau žmonių, taip pat taikoma daugelyje sričių. Daugiausia naudojami skydai, greitkelių, geležinkelių tunelių, tiltų ir sėdynkaulis, kvadratų, statybos ir kitose vietose. Tai kas yra, apšvietimas? Apšvietimas yra taško apšvietimas gali būti vienodas visomis kryptimis taško šviesos, jos paplitimo apšvietimas gali būti reguliuojamas, potvynių šviesos, scena, rodoma kaip teigiamas Aštuonsienis piktogramą. Prožektoriai yra labiausiai plačiai naudojamas šviesos šaltinis, iš esmės todėl, o standartinis prožektoriai naudojami apšviesti visą sceną. Keli prožektoriai scenoje galima pasiekti geresnių rezultatų. Dėl

Apšvietimas apšvietimo savybės

Apšvietimas yra plačiausiai naudojamas šviesos šaltinio poveikio, scenos būtų galima koordinuoti kelių prožektoriai su geriau poveikis gimimo vaidmenį. Nuo konkretaus taško kryptimi būtų vienodai švitinimo objektų, naudoti analoginis lemputės ir žvakės geriau. Prožektoriai gali būti įdėtas bet kur į sceną. Pavyzdžiui, jis gali būti dedamas į sritį fotoaparato ir objekto viduje. Potvynių šviesos tai yra įprasta naudoti įvairių spalvų, prožektoriai scenoje. Šie prožektoriai gali būti piktai prognozuojama ir sumaišyti su modeliu. Apšvietimas yra santykinai didelis, apšvietimas poveikis yra labai lengva numatyti, o ši šviesa yra įvairiems pagalbiniams tikslams, pvz., kad apšvietimas, šalia į objektą, objekto paviršiaus gaminti ryškią šviesą paviršiaus. Verta pažymėti, kad prožektoriai gali būti nustatyta ne per daug,, kitaip efektas bus nuobodu ir nuobodu. Potvynių šviesos taip įprasta poveikio gamybos žemėlapį ir daugiau dėmesio patirti apšvietimą ir maketo scenos poveikis į sceną, patirties kaupimo efekto meistras šviesos įgūdžius.

Apšvietimas funkcijos

Su nuolatiniu tobulinimu mūsų apšvietimo pramone, prožektoriai gyvenime yra daugiau bendro, potvynių šviesos tai daugiau ir daugiau žmonių pripažįsta priimti, daugiausia dėl to, kad ji turi šias charakteristikas:

1, prožektoriai turi puikius elektros. Esant normalioms aplinkybėms, apšvietimas galia yra gana didelis, todėl nuolat dabartinis maitinimo šaltinis, su žemas harmoninis srovės naudojimas išėjimo santykinai pastovus šviesos srautas.

2, apšvietimas praktiškai asortimentas yra gana platus, įrenginys yra taip pat patogus ir greitas. Apšvietimas šviestuvas dizainas kompaktiškas ir prabangus, lengva įdiegti, galite naudoti įvairiais būdais įdiegti, potvynių šviesos nebus taikomi aplinkos ir vietos apribojimą.

3, apšvietimas matomos šviesos dalis yra gana didelė. Šviesos stipris potvynių šviesos viduje, jos sugebėjimas matomos šviesos daugiau nei 80 proc., efektas yra labai geras.

4 prožektoriai turi geros spalvos. Paprastai, kai mes naudojame prožektoriai, bus siunčiamas gana minkšta šviesa, objektas yra apšvitintas prožektoriai su geras blizgesio, poveikis yra daugiau gamtos, jos spalvų perteikimo indeksas yra didesnis nei 80.

5, prožektoriai vartojimo metu neatsiras stroboskopinių reiškinys. Puikiai įvykdę prožektoriai gamybos, apdorojimo, didelio efektyvumo, potvynių šviesos darbe, kai ten nebus mirksėtų, akinimo ir t. t, dar negalima įklijuoti žmogaus akis, nebus jums akių nuovargio reiškinys,

6, apšvietimas yra rūšies energiją taupančių lempų. Led šviesos apšvietimo rinka populiarumas, bus priversta vis daugiau ir daugiau žmonių lempos prožektoriai vartojimo produkcija yra ne išimtis, bet taip pat naudoti vadovaujamas kaip šviesos šaltinis, todėl Bendrojo apšvietimo faze palyginimas , prožektoriai tapti energijos vartojimo efektyvumą.

7, apšvietimas naudojimo laikotarpis yra gana ilgas. Prožektoriai negalima naudoti kaitinimo gaminti, potvynių šviesos bet aukšto dažnio indukcinė išlydžio lempa, kurią naudojant gaminti, švitinimo laikas paprastai yra daugiau nei 60 000 valandų, palyginti su kitais tradiciniais žibintais, palyginti su ilgesnį laiką.

8, apšvietimas yra savotiškas aplinkai žibintų. Kai mes padaryti prožektoriai, mes naudojame kietų gyvsidabrio jos interjeras, ir jei mes netyčia sugadintas, potvynių šviesos mes neturime nerimauti dėl aplinkos taršos. Mes galime jį, kai mes naudojame žibintai. Vartojimas, aplinkos rodiklis yra gana didelis.


Produktų katalogas
Susisiekite su mumis

El. paštas: aaron89@sina.com


ZIP/pašto kodas: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faksas: 86-514-84212540