Namuose > Naujienos > Turinys

Prožektoriai gali apšviesti stogo

Atsižvelgiant į miestą, tai dažnai ne įmanoma įdiegti prožektoriai puikioje vietoje. Turėtų būti koreguojami remiantis pradinio projekto, siekiant atsižvelgti į vietą fizines ribas ir pasiekti labiausiai tenkinantis sprendimas, pvz., atsižvelgiant į išvaizdą, liuminescencinės lempos, šviestuvai scenos akinimo, palaikyti ir reguliuoti įėjimo.

Gaminamas su Apšvietimas šviesos plotis gali būti didesnis arba mažesnis priklausomai nuo padėties reguliavimo mechanizmas optinę sistemą ir šviesos šaltinį, lempos. Tradiciškai, potvynių šviesos spindulių spektrą, apšvietimas lemia šviesos stipris lygus 50 % didžiausias šviesos stipris ašine kryptimi, spindulio kryptimi.

Šviesos diapazonas apskritas simetrinis apšvietimas yra pastovus kiekvieno veidą, ir šviesos spektrą, stačiakampio formos apšvietimas paprastai yra ovalo formos, kuris nustatomas iš dviejų verčių, atitinkančių dvi simetrijos plokštumos.

Naudodami kai kurias programas, naudojamas šviesos spindulių yra asimetriškas atveju didžiausias šviesos intensyvumas. Tokiu atveju šviesos diapazonas yra lygus 50 % šviesos intensyvumas nustatomas pagal dvi pusės kampais.

Nuo šviesos spektrą, daug prožektoriai yra siauras, polinių koordinačių 3 paveiksle kreivė negali būti skaityti arba netiksli. Apskritai, jei naudojamas XY, kur vertikalią ašį OY yra, Apšvieta ir horizontalią ašį OX yra spindulių pluošto kampas. Dauguma prožektoriai, potvynių šviesos šviesos šaltinis, kuris perduoda optinės sistemos pasikeis (šviesos diapazonas, šviesos intensyvumą ir simetrija) pasiskirstymo kreivės formos.

Kad būtų galima matyti bokštas ratas, bokšto plotis turėtų būti nuolat keičiasi ryškumą. Vis dėlto pluošto turėtų išlikti vertikalioje linijoje. Prožektoriai yra išdėstyti pagal brėžinius 5A ir 5B. Pasikeitimas priklauso atstumas nuo objekto prie objekto ir bokšto skersmens santykis.

Kai santykis yra didelis, t. y. kai siauras bokštas apšviestas toli prožektorių, tikslinga organizuoti du prožektoriai pagal 5A pav. Kai prožektoriai yra įmontuotas prie pastato, potvynių šviesos prožektoriai tris grupes turėtų vykti pagal 5B paveikslėlis mažas bokštą, maždaug 120 ° kampu vienas nuo kito.

Kai jūs galite pamatyti tik didelio skersmens stulpelį viena kryptimi, galite turėti du efektai. Yra galimybė sukurti apšviesta centrinę erdvę tarp dviejų tamsius (5B paveikslėlis / 5D / paveikslas 5E) arba pakeisti išdėstymą priklausomai nuo charakteristikos pastatas fone.

Stogo paprastai yra pagaminti iš medžiagos, kuri yra tamsesnis nei viduje, todėl jo ryškumas yra mažos, net per dieną. Kad išlaikytų pusiausvyrą, stogo apšvietimas apšvietimas negali būti didesnis nei kitų pastato dalių. Jei ant stogo spalva yra pastebimi, potvynių šviesos šį poveikį gali būti pagerinta naudojant šviesos šaltinis su atitinkamų pirminių spalvų.

Dažnai galima apšviesti stogo toje pačioje vietoje, kai į apšvietimas apšviečia fasado. Miestuose, prožektoriai paprastai gali būti įdiegtas gretimų pastatų. Kitais atvejais prožektoriai gali būti montuojamas ant stiebo ar stogo atitinkamą atstumą.

Jei prožektoriai turi būti įrengti ant stogo, svarbu pažymėti, kad šie prožektoriai turi būti įrengti pastogę laikyti pastato

Estetika. Stoglangiai, langai, potvynių šviesos drenažo sistemos, kaminai ir kiti pastatai gali suteikti vietą įdiegti ir nuslėpti prožektoriai. Diegimas ir apšvietimas ant stogo platforma leidžia lengvai apšviesti fasadą virš platformos

Kai apie du kartus į pakilimo aukštis instaliuotų prožektorių teikia pastatų apšvietimas, šviesos spindulys yra paprastai gali apšviesti stogoProduktų katalogas
Susisiekite su mumis

El. paštas: aaron89@sina.com


ZIP/pašto kodas: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faksas: 86-514-84212540