Namuose > Naujienos > Turinys

Apšvietimo žibintai turi puikias elektrines charakteristikas


"Floodlight" yra specialiai naudojamas daugelyje patalpų ir lauko inžinerijos darbų ar statybų vietoje ir kitose fiksuoto apšvietimo vietose, jis ne tik turi naują išvaizdą, bet ir geras apšvietimo efektas, yra saugus ir ilgaamžis, vis tiek gali būti Daugelis draugų matė, žinoma, yra daug draugų, kurių visiškai nežinote, Potvynio šviesa, bet nesvarbu, šiandien Xiaobian bus čia kovoti su potvynio šviesa ir išsamiai suprasti, kas yra prožektoriai, atrodo, kokios yra prožektorių charakteristikos, prožektorių naudojimas yra naudingas.

Vadinamasis prožektorius reiškia šviesą, kuris gali būti skleidžiamas mūsų apšviečiamame šviesos šaltinio šviesoje, jo šviesos šaltinis yra taškinis šviesos šaltinis, mūsų scenoje yra teigiama oktahedralinė grafikos šou, galime pagal mūsų pačių poreikius atlikti šviesos šaltinio reguliavimo pasirinkimo sritį, "Flood Light", kurią dažnai naudoja žmonės, kurių poveikis gaminamas ir dažnai naudojamas patalpų studijoje, poveikis yra puikus.

"Floodlight" funkcijos

Nuolat plėtojant mūsų apšvietimo pramonę, žmonės gyvena prožektoriai vis dažniau, vis daugiau ir daugiau žmonių pripažįsta, kad jie priima daugiausia dėl to, kad turi šias charakteristikas:

1, prožektoriai turi puikias elektrines charakteristikas. Esant normalioms aplinkybėms, prožektoriaus galia yra gana didelė, todėl nuolatinės srovės maitinimo šaltinis, todėl žemo harmoningumo srovė gali sukelti gana pastovų šviesos srautą.

2, prožektoriaus praktinis diapazonas yra gana platus, įrenginys taip pat yra patogesnis ir greitesnis. "Floodlight" lempos dizainas yra kompaktiškas ir išskirtinas, lengva įdiegti, galite naudoti įvairius įrengimo būdus, "Flood Light" nebus laikoma aplinka ir vieta.

3, užsidegimo matomos šviesos dalis yra palyginti didelė. Atsižvelgiant į šviesos srautą, kurį lemia vidinė šviesa, matomos šviesos laipsnis siekia daugiau kaip 80%, vizualinis efektas yra labai geras.

4, prožektoriai turi gerą spalvą. Paprastai, kai mes naudojame prožektorius, jis nusiųs santykinai minkštą šviesą, objektas apšviesta prožektoriais su blizgiu apšvietimu, efektas yra labiau natūralus, jo spalvų perteikimo indeksas yra didesnis nei 80.

5, prožektoriai, naudojant laiko nebus stroboskopinis reiškinys. Po to, kai puikus procesas apdoroti prožektorių gamybą, didelis efektyvumas, "Potvynių šviesa" darbe, kai nebus apšvietimo, akinimo ir pan., Kad nebūtų įklijuotas žmogaus akis, nepateks akių nuovargio reiškinio.

6, prožektorius yra energiją taupančių lempų rūšis. Su šviesos lempos populiarumu apšvietimo rinkoje, vis daugiau ir daugiau žmonių lempų gamybai naudojant prožektorius nėra išimtis, tačiau taip pat naudokite LED kaip jo šviesos šaltinį, taigi su bendrąja apšvietimo faze Palyginimas , prožektoriai tampa efektyvesni.

7, prožektoriaus naudojimo laikotarpis yra santykinai ilgas. Apšvietimo žibintai nenaudoja siūlų, bet gaminti naudojant aukšto dažnio be elektros laidžio lemputę, "Flood Light", jo apšvitinimo laikas paprastai yra daugiau nei 60 000 valandų, palyginti su kitais tradiciniais žibintais, palyginti su ilgesniu tarnavimo laikotarpiu.

8, prožektorius yra natūralios aplinkai nekenksmingos lempos. Kai mes gaminame prožektorius, mes naudojame kietąjį gyvsidabrį savo interjere, o jei mes netyčia sugedame, "Flood Light" mes neturime nerimauti dėl aplinkos taršos. Mes galime ją susigrąžinti, kai nenaudosime žibintų. Naudojimas, aplinkosaugos indeksas yra gana didelis.


Produktų katalogas
Susisiekite su mumis

El. paštas: aaron89@sina.com


ZIP/pašto kodas: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faksas: 86-514-84212540