Namuose > Naujienos > Turinys

Aukščio stulpo lempos apšvietimo plotas yra didelis


Aukščio stulpo lempa: paprastai yra 15 - 25 metrų virš plieno stulpelio tipo lempos strypo ir didelio galingumo modulinės lengvas rėmas sudaryti naują apšvietimo įtaiso. Jis susideda iš lempos laikiklis, vidaus elektros lempos, polių kūno ir fondo dalis. Žibinto formos gali būti grindžiama naudotojų reikalavimus, aukščio stulpo lempa supančios aplinkos, apšvietimo reikia specifinis ir fiksuotas; vidaus lempos sudaro apšvietimas ir projekcijos, šviesa, šviesos šaltinio priima NG400 aukšto slėgio natrio lempų ir apšvietimo spindulys iki 60 metrų. Ašigalio kūnas yra paprastai cilindrinio tipo vienai struktūrai, su skardos ritinio formos, aukštis gali siekti 15-40 metrų.

Aukščio stulpo lempa naudojama greitkelių, kelių ir kitų vietų, jos handsome išvaizdą, turėtų būti stiprus dekoratyviniai. Lempos stulpo yra daug aukπtesnλ nei gatvės žibintas, aukščio stulpo lempos apšvietimo srityje taip pat yra didesnis. Tuo pačiu metu apšvietimo efektas yra geras, šviesos šaltinio koncentratai, apšvietimas yra net, akinimo yra mažas.

Šviesos plokštės naudojant elektros kilimo ir tūpimo, lengva valdyti, aukščio stulpo lempa lempos plokštės iki darbo poziciją, lempos gali būti automatiškai pašalintas, kablys, vielos, lyno iškrovimo. Be to, apšvietimo kontrolė skirstoma į Rankinis valdiklis, šviesos valdymo, laiko valdymo ir mikrokompiuteris kontrolės, paprastas valdymas, techninė priežiūra.

Kotelio lengvas montavimas

Žibinto formos gali būti grindžiama naudotojų poreikius, aplinką, apšvietimas turi konkretūs nustatyti, vidaus šviestuvai yra daugiau nei didelio galingumo paskatino apšvietimas ir šviesos šviesos. Ašigalio kūno paprastai yra piramidės vienai struktūrai, naudoja plieninės ritinio formos, aukštis yra 15-40 metrų aukščio stulpo lempa daug yra du sudėtį, švitinimo spindulys gali siekti 40-80m.

Aukštos stulpo lempa konfigūraciją

1. lempos strypo aštuonių Stalviršis, ant abiejų pusių 12, 18 dvipusio kūgio formos juostos, stipraus aukštos kokybės plieno plokštele kirpimo, lenkimo, automatinio suvirinimo formavimo, maksimalus vėjo pasipriešinimo pajėgumai iki 6 dizaino 0 m/s. Kiekviena specifikacija yra sudarytas iš 3-4 mazgų, su flanšo plieno važiuoklė, 1 m iki 1,2 m ø, mm iki 40mm storio.

2. funkcija sistemos konstrukcijos, aukščio stulpo lempa, bet ir papuošti pagrindinė medžiaga plienas, plieno vamzdžiais, lempos strypo, šviesos pavienį kaitrinis cinko plokštės.

3. elektrinis kėlimo sistema susideda iš elektros variklio, keltuvas, trijų grupių kaitrinis cinkavimas panardinant plieninių vielinių lynų ir kabelių. Lempos strypo kūno įdiegiama, kėlimo greitis yra 3-5 metrų per minutę.

4. vadovas, iškrovimo sistema vadovas rato ir vadovas rankos sudėtį, siekiant užtikrinti, kad šviesos plokštelės procesas neįvyks skersine judėjimo, užtikrinti, kad lempos plokštės pakilti į vietą, žibintas automatiškai gali nukristi ir užrakino aukščio stulpo lempa kablys.

5. apšvietimo sistemos iš didelio galingumo LED projekcija žibintai, vadovaujamas apšvietimas, aukščio stulpo lempa kompiuterio laiką valdikliui automatiškai valdyti dalis visiškai apšvietimo ir apšvietimo ir jungiklis lempa laiką.

6. Žaibosaugos sistema: pridėti 1 lempos viršuje. 5 metrų ilgio piorunochronu, požeminės bazės įdiegtas 1 1 metrų ilgio įžeminimo linija ir suvirinimo inkaravimo varžtai.


Produktų katalogas
Susisiekite su mumis

El. paštas: aaron89@sina.com


ZIP/pašto kodas: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faksas: 86-514-84212540