Namuose > Naujienos > Turinys

High-pole Light turi stiprią dekoratyvinę

Kokios yra didelio polių žibinto savybės ir naudojimas? Pažvelkime į tai.

Pirma, didelio poliaus lempos charakteristikos

High-pole lempa naudojama keliuose, keliuose ir kitose apšvietimo vietose. Graži forma su stipriu dekoratyviu. Apšvietimo zona yra didelė, apšvietimo efektas yra geras, šviesos šaltinis koncentruojasi, apšvietimas yra tolygus, švytėjimas yra mažas, lengvas valdymas, remontas. Aukšto poliaus lempa Elektros kėlimo operacija yra patogi, lempos plokštė pakyla į darbo padėtį, gali automatiškai nuimti lempos plokštę, kablys, trosų iškrovimą. Apšvietimo valdymas padalintas į rankinį valdymą, šviesos valdymą, laiko valdymą ir mikrokompiuterio valdymą.

Antra, didelio poliaus lempos naudojimas

Didelis polių žibintas taiko savivaldybės inžineriją, greitkelį, eismą, automobilių stovėjimo aikštelę, stadioną, krovininį kiemą, uostą, aukšto poliaus lempos oro uostą ir piliečių laisvalaikio aikštę ir tt lauko apšvietimo projektą.

Aukšto poliaus lempa: dažniausiai reiškia 15- 25 metrų virš plieninės kolonėlės tipo lempos stovo ir didelio galingumo modulinio apšvietimo rėmo, kad būtų sukurtas naujas apšvietimo įtaisas. Jis susideda iš lempos laikiklio, aukštos polių lempos, vidinės lempos elektros, polių kūno ir pagrindo dalies. Lempos forma gali būti pagrįsta vartotojo reikalavimais, aplinkine aplinka, apšvietimo poreikiais, konkrečiais ir fiksuotais; vidinis žibintas sudarytas iš prožektoriaus ir projekcijos šviesos, šviesos šaltinis priima NG400 aukšto slėgio natrio lemputę, o apšvietimo spindulys yra iki 60 metrų. Kolektoriaus korpusas apskritai yra cilindro formos vientisa konstrukcija, suformuota plieno plokštė, kurios aukštis gali siekti 15-40 metrų.

1. Lemputės strypas yra aštuonkampis arba 12 kampų kūgio formos strypų korpusas, aukštos stiprybės aukštos kokybės plieno plokštės šlifavimas, lenkimas, automatinis suvirinimo formavimas, bendras aukštis 20, 2 5, 3 0, 3 5, 40 metrų ir keletas kitų specifikacijų, maksimalaus vėjo varža gali siekti 6 0 m / s, aukštos polių lempa kiekvienoje specifikacijoje nuo 2 iki 4 mazgų. Su flanšine plienine korpusu, 0,98 metro skersmens iki 1,2 m, storio 25 mm iki 4 0 m m.

2. Pagrindinė struktūra struktūros funkcija, bet taip pat papuošti pagrindinę medžiagą, plieno plokštę, plieno vamzdį, lempos strypą, šviesos plokštelę, naudojant karšto cinko apdirbimą.

3. Elektros kėlimo sistemą sudaro elektrinis variklis, keltuvas, trys karšto cinkavimo plieno vielos lynų ir kabelių grupės. Lempos koto korpuso kėlimo greitis yra nuo 3 iki 5 metrų per minutę.

4. Vadovas, iškrovimo sistema iš gido rato ir kreipiančiosios rankos kompozicijos, aukšto poliaus lempa, siekiant užtikrinti, kad proceso šviesos plokštelėje nebūtų skersinio judesio, aukšto poliaus lempa, užtikrinanti, kad lempos plokštė pakyla, lemputė gali automatiškai nukristi ir užrakinti kablys.

5. Apšvietimo elektros sistema 6-24 4 0 0 w 11 0 0 0 W Aukso halogenidas (baltos šviesos), projekcija, prožektorius, kompiuterio laiko valdiklis gali automatiškai valdyti jungiklio apšvietimo laiką ir apšvietimo arba visos apšvietimo dalį.

6. Apsauga nuo žaibo: lempos viršuje įrengta 1,5 metro ilgio žaibo lazdele, požeminė bazė sumontuota 1 metro ilgio įžeminimo linijai ir suvirinama požeminiais varžtais.

Didelio poliaus žibinto klasifikavimas

Paprastai galima suskirstyti į kėlimo tipą ir ne pakelti tipą. Kėlimo pagrindo polių aukštis paprastai yra didesnis nei 18 metrų, yra patogus elektrinis kėlimo darbas, aukšto poliaus lemputė lemputės dėklas į darbinę padėtį, gali automatiškai nuimti diską, pakabinti griovius, trosų iškrovimą ir.

Kėlimo tipo aukšto poliaus šviestuvas nustatytas rankiniu ir elektriniu dviejų rūšių kėlimo valdymo režimu, todėl lempos plokštė gali būti saugiai ir patikimai nusileisti 2,5 m atstumu nuo žemės, patogūs techninės priežiūros darbai. Rankinis nuotolinio valdymo įrenginys, kurio ilgis yra 10 metrų, eksploatuojantis personalas esant nuotolinio valdymo pultelio pakėlimui 5 metrų atstumu, kad būtų užtikrintas operatoriaus saugumas. Kėlimo tipo aukšto poliaus žibintą taip pat yra su atsarginiu kabeliu, kai lempos plokštelė nukrenta žemiausioje padėtyje, kabelio vienas galas įkiša elektrinę valdymo sistemą į lizdą, aukšto poliaus lempa, o kitas galas įkiša į lempos jungties dėžutę plokštė, todėl gali tiesiogiai valdyti elektros lemputės plokštę, pertvarkyti žibintą.

Kilno tipo aukšto polių žibintuvėlis. Visų šviestuvų šviestuvas yra IP65 tarptautinis standartas, apsaugantis nuo dulkių ir lietaus panardinimo užtikrina, kad lemputės tarnavimo laikas. Žibintų ir žibintų medžiagos paprastai naudojamos korozijai atsparios aliuminio lydinio plokštės ir nerūdijančio plieno.

Aukšto poliaus lempos kėlimo principas

Kabinimo tipo aukšto poliaus žibinto stačiakampio vidinėje ertmėje, be elektrinės valdymo sistemos įrengimo, taip pat yra sumontuota kėlimo sistema, tokia kaip elektros variklis. Aukšto poliaus lempa Elektrinė valdymo sistema yra įmontuota į lemputės strypus viduje, todėl gali būti išvengta blogos lauko aplinkos, dėl kurios kyla pakilimo judėjimas. Elektros valdymo sistema aprūpinta įvairiomis grandinės perkrovų apsaugos priemonėmis. Laidinio grandinės grandinės sistemoje plačiai naudojamas CU bazinis sidabras, kad būtų užtikrintas geras elektros jungties kontaktas.

Kėlimo sistema yra variklio (elektromagnetinių stabdžių tipo) sliekinio pavarų reduktorius, saugos jungtis, pagrindinė lynų virvė, vielos lyno virvė, lynų ir skriemulių grupė, pvz., Važiuojamosios šviesos plokštės kilimo ir tūpimo dalys. Kirmino pavarų reduktoriaus savaiminio fiksavimo galimybė, kompaktiška transmisija, didelis perdavimo santykis, siekiant sumažinti kirpyklos pavarą, kirmino greičio santykį, sumažina sukimo momento augimą, ypač įtraukiant grupę skriemulių, aukštos polių lempos, kad šviesos plokštės greitis Kilimas ir nusileidimas mažesnis nei 0,2 m / s. Pagrindinė lyno viela yra sujungta su lempos plokštelės laidine langa, naudojant lynų skirstytuvą, dėl kurio pagrindinio plieno vielos tempimo gali išvengti papildomo laido apvija. Pagrindinės ir pagalbinės plieninės vielos lynai yra aukštos atsparumo ir korozijai atsparios 6 * 19 tipo negrįžtamos cinkuoto plieno vielos lynų. Kėlimo skriemulių grupė priima A3 plieno laikiklį, nerūdijančio plieno veleną ir vario skriemulį, kurie yra apdorojami karštomis cinkavimo priemonėmis, siekiant užtikrinti, kad operacija būtų lanksti normaliomis atmosferos sąlygomis. Visų rūšių užtrauktukų, tokių kaip poveržlės, kortelių žiedai ir kitos dalys, taip pat naudojamos karštai cinkuotos detalės arba nerūdijančio plieno. Lempų plokštelėje yra 6 valdymo sklendės grupės ir trys stabdžių įtaisų rinkiniai, o kreiptuvo ratas su 120 laipsnių paskirstymu žibinto plokštės kėlimo arba nuleidimo procese yra išvyniojamas palei lempos stovo paviršių, siekiant užtikrinti, kad šviesos plokštė nesudaro sūpynės. Lempų plokštės pagrindinis ratas yra veikiamas žibinto lazdelės paviršiaus ir naudojamas guminis karšto presavimo procesas. Aukšto poliaus lempa Siekiant visiškai užtikrinti, kad žibinto plokštė būtų apribota, kai automatinė stovėjimo aikštelė, šviesos plokštės pakilimas, patikimos ribinės jungties lašėjimo judesiai ir apsauga nuo viršslėgio. Aukšto poliaus žibinto aukštis yra pasiekiamas keičiant variklio sukimosi kryptį. Apsaugos vagystei, stačiakampio formos dangteliu su užsandarinta durele, aukštos polių lempos dangteliu su specialiu užraktu

Kėlimo sistemos dalis iš aukšto poliaus žibinto

1, kėlimo sistema naudoja šviestuvą, įmontuotą nepriklausomą elektrinį keltuvą, liftas turi specialų stabdymo judesio fiksavimo įtaisą.

Per linijos kontrolę pasiekti 5 metrų atstumą;

2, elektrinis įrankis ir keltuvas turi reguliuojamą nepriklausomą sukimo momento ribotuvą, kuris apsaugo nuo perkrovos;

3, didelio polių žibintuvėje naudojamas elektrinis pakėlimo mechanizmas, elektrinis režimas gali judėti, gali būti uždaryta rankiniu būdu.

4, kėlimo sistema turėtų priimti aukštos lanksčios nerūdijančio plieno vielos lyną, reikalaujantis, kad konstrukcijos saugos koeficientas būtų ne mažesnis kaip 6;

5, kėlimo mechanizmas, skirtas nustatyti žibinto atsparumo korpuso išėmimui skirtą įtaisą, siekiant užtikrinti, kad laidų lynai būtų nutraukiami, kai lempa įstrigo laiku.


Produktų katalogas
Susisiekite su mumis

El. paštas: aaron89@sina.com


ZIP/pašto kodas: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faksas: 86-514-84212540