Namuose > Naujienos > Turinys

Kotelio šviesos margaspalviai naktiniai

Kotelio žibintai yra paprastai daugiau kaip 15 metrų plieno Kūginiai apšvietimo stulpai ir didelio galingumo derinys švyturys yra naujo tipo apšvietimo įtaiso. Jis susideda iš lempos, vidaus apšvietimas, elektrinis, kūno ir dalies sudėtį, kotelio vidaus šviestuvai paprastai yra prožektoriai arba mesti šviesos derinys.

Kotelio žibintai yra paprastai atviros erdvės, aukščio stulpo lempa taip, kad būtų išvengta dulkių, lietaus erozija ir siekiant užtikrinti jos tarnavimo laiką, taip paprastai pagamintas iš gera korozijai nerūdijančio plieno ir aliuminio lydinio plokštelės, bendras mūsų gyvenime aukštos ašigalio žibintai yra daugiausia keltuvas ir du, jie paprastai naudojamos miesto aikštė, stotis, terminalo, krovinių kiemą, plento, stadionas, viadukas aukščio stulpo lempa liftas ne.

Kotelio šviesos atsargumo priemonių įrengimas

1. Kiekviena sandūrų suteikia ilgis, bet dėl gamybos, montavimo klaidos ir fiziniai veiksniai, ten yra lizdas ilgio pokytis, tai numato maksimalų jungčių ilgis ir minimalus lizdas ilgis.

2. kad būtų lengviau diegti, aukščio stulpo lempa reikia tepti poravimosi paviršiaus. Būkite atsargūs, ne naudoti tepalai, kad nebūtų nuotėkio ir taršos lazdele, galite naudoti muilu ir vandeniu tepti vidinių ir išorinių paviršių.

3. kai antgaliai, taikyti būtiną jėgą abiejuose galuose gauti uždaryti lizdą.

Polius yra naudojamas kaip apšvietimo įtaiso visose viešosiose vietose mūsų mieste. Jis yra glaudžiai susijęs su mūsų kelionių ir miesto gražinimo. Todėl, saugos ir saugumo, stačiakampio formos ertmė yra įrengta sandarias duris ir sandarų duryse įmontuotas specialus užraktas. Aukščiau yra išsamus aprašymas, kotelio šviesas.

Kotelio žibintai pasiekti naktį lygio ir trimatis apšvietimo įranga, tai yra, turtingas įsikūnijimas realybe apšvietimo, ir kai kurie, kad originalus apšvietimas tikslas ne dėl kraštovaizdžio, bet saugos, kotelio žiburiai kaip aukštos šviesos, aukšto skverbtis savybių, aukščio stulpo lempa apsaugant žmonių vaidmuo nepakeičiamas.

Kotelio žiburiai kaip neatsiejama miesto apšvietimas, kotelio šviesos be pastatų didžiausias išorės apšvietimas, apšvietimo aukšto bus paryškinti, išryškinti koordinatės jokių problemų, jūs galite įdėti kelių polių visą apšvietimo projektas Centrinį tašką centre šviesa proliferaciją, balinimo akių ir trimatis, hierarchinis formavimas.

Prie kotelio žiburiai kaip aukščiausią tašką, po kurio įrengtas apšvietimas, aukščio stulpo lempa su pastato susidaryti struktūrinį sluoksniai skaidrus, trimatę prabangaus naktį scena, kotelio žiburiai kaip nuolatinis, orus ir iškilmingai lyderis, tai yra į gatvę kaip koordinatėmis, kotelio žibintai apšvietimo darbai yra daug apšvietimo, paprastus kelio apšvietimas, kraštovaizdžio apšvietimas, žmonės vaidmenį po negali patenkinti estetinių požiūriu, žmonės turi daugiau spalvinga naktį.


Produktų katalogas
Susisiekite su mumis

El. paštas: aaron89@sina.com


ZIP/pašto kodas: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faksas: 86-514-84212540