Namuose > Naujienos > Turinys

Kotelio su Karšta cinkuotos ir purškiamasAukštos stulpo lempa yra įvairių produktų, ir daugeliu atvejų gali patenkinti mūsų poreikius, kotelio žibintai turi keletą specifikacijos?

Pirmasis požymis, didelis pole lempos yra kad aukštį galima nustatyti pagal poreikį, pvz., aukštis svyruoja nuo 20 m - 30 m, lenkai su taisyklingų daugiakampių formos, paprastai 8 pusių / 12 pusių / 16 šonais ir traukti lazdele prijungti struktūra.

Vienas iš bendrų 20m, 25m, 30m aukščio produkto į šviesos słupowo kalibro, mažesnis skersmuo, atsižvelgiant ašigalis skyrių, viršutinės sienelės storis, kitame skyriuje, sienelės storis yra skirtingi, aukščio stulpo lempa pagal konkrečius poreikius dizaino , skirtingo aukščio poreikius su įvairaus kalibro ir kotelio lenkai iš esmės Karštai cinkuotas su purškimo gydymo.

Už ypatingą gaminio tipo atsižvelgiant ašigalis gali būti nerūdijančio plieno strypo arba aukštos kokybės plieno plokštės, litų į kelių Lydeka kūgio formos plug-in plieninis strypas, Toršeras karšto cinkuoto antikorozinio apdorojimo, šviesos plokštė skeletas pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, tvirtinimo varžtas, aukščio stulpo lempa veržlės nerūdijančio plieno ir t. t.

Mes dažnai miesto aikštė, stoties, uosto, oro uosto, automobilių stovėjimo aikštelė, stadionas, viadukas ir kitų vietų, kuriose matyti kotelio skaičius, o kiekvieno stiliaus vietoje.

Kotelio žiburiai paprastai yra daugiau nei 15 metrų plieno Kūginiai apšvietimo stulpai ir didelio galingumo derinys švyturys yra naujo tipo apšvietimo įtaiso, aukščio stulpo lempa, kurią sudaro žibintas, elektros vidaus apšvietimas, lazdelės ir pagrindinė dalis, derinys.

Kotelio žibintai naudojami keliai, kelių ir kitų vietų, jos handsome išvaizdą, turėtų būti labai dekoratyvūs. Atsižvelgiant ašigalis yra daug didesnis nei gatvės žibintas, aukščio stulpo lempos apšvietimo srityje taip pat yra didesnis. Tuo pačiu metu apšvietimo efektas yra geras, šviesos šaltinis koncentracija, suvienodintos šviesos, akinimo mažas.

Naudojant elektrinis keltuvas, lengva valdyti, išaugo į darbinę padėtį, žibintas gali automatiškai išjungti kablys lempa, vielos, lyno iškrovimo šviesos plokštės. Be to apšvietimo valdymo taškai yra rankinis valdiklis, šviesos valdymo, laiko valdymo ir mikrokompiuteris kontrolės, paprastas valdymas, techninė priežiūra.

Kotelio žibintai įrengti

Žibinto formos gali būti grindžiama naudotojų poreikius, aplinką, aukščio stulpo lempa reikia konkrečiai nustatyti apšvietimą, vidaus apšvietimas didelio galingumo LED potvynių šviesos ir vaidino šviesos sudėtis. Strypas kūnas yra paprastai piramidės formos struktūrą, pagamintas iš plieno lakšto, sukti, Aukštis 15-40 metrų, dažniausiai du ar tris skyrius, švitinimo spindulys iki 40-80m.

Kotelio konfigūracijos

1. šviesos słupowo, Aštuoniakampis, dvylika krašto, nuo stipraus aukštos kokybės plieninės plokštės iškirpti, lenkimo, automatinio suvirinimo formavimo, kūnas, piramidės formos strypo aštuoniolika aukščio stulpo lempa dizainas maksimalus vėjo pasipriešinimo iki 60 m / s. Kiekvieną specifikaciją sudaro 3-4 žvakės, su flanšo plieno važiuoklė, skersmuo 1 m iki 1,2 m, storis 30 mm iki 40 mm.

2. funkcinės struktūros pagrindinės struktūros, bet ir pagrindinių apdailos medžiagų plieno, plieno, lengvųjų ašigalio, šviesos plokštė su kaitrinis cinko gydymo.

3. Elektrinis pakėlimo sistema susideda iš elektros variklio, keltuvas, trys rinkiniai Karštai cinkuoto plieno vielinių lynų ir kabelių ir kitų komponentų. Šviesos słupowo įdiegta organizme, kėlimo greitis 3 – 5 metrų per minutę.

4. vadovas ir iškrovimo sistema susideda iš kreipiamieji ratukai ir vadovas ginklų siekiant užtikrinti, kad lempos plokštės horizontaliai nejuda kėlimo proceso metu. Vietoje kilo aukščio stulpo lempa jei lempos, lempa skydelyje galite automatiškai išjungti ir užrakinęs kablys.

5. apšvietimo sistemos susideda iš didelės galios LED potvynių šviesos, LED potvynių šviesos, kompiuteriu laiko kontrolė automatiškai valdyti jungiklis apšvietimo laiką ir dalis visiškai apšvietimo ir apšvietimo.

6. Žaibosaugos sistema: 1,5 m ilgio piorunochronu, aukščio stulpo lempa rūsio įrengimas stogo įrengti 1 metras ilgai žemės viela ir suvirinimo inkaravimo varžtai.


Produktų katalogas
Susisiekite su mumis

El. paštas: aaron89@sina.com


ZIP/pašto kodas: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faksas: 86-514-84212540