Namuose > Naujienos > Turinys

Lawn Light dekoratyvinis efektas yra geras

Lauko apšvietimo plėtra iki XX a., 90 metų, yra plačiai naudojama miesto lėtinėje juostoje, siauros juostos, gyvenamojo ploto, turistinių objektų, parkų, kvadratų, privačių sodų, kiemo koridorių ir kitų viešųjų kelio kelių vienašališkai arba du tūriai keliuose apšvietimas. Pagerinkite naktį keliaujančių žmonių saugumą, kad padidintumėte žmonių lauko veiklą, pagerintumėte gyvenimo ir turto saugumą. Tai taip pat gali pakeisti žmonių jausmus, pagerinti žmonių emocijas ir pakeisti žmonių sampratą, Lawn Lamp sukurti tamsią ir tamsią paletę panašią naktį. Dienos metu vejos žibintą galima dekoruoti miestų peizažais; naktį vejos apšvietimas gali suteikti reikiamą apšvietimo ir pragyvenimo patogumą, padidins saugumo jausmą, bet taip pat pabrėžia miesto bruožus, šviesios spalvos stiliaus interpretaciją, iki šiol naudojamą vejos žibintą, tapo išsivysčiusia pramonės grandine.

Vejos šviesa yra minkštesnė, o jo spalva taip pat įvairesnė, o dabar - tolesnių veiksmų planas, nuolat tobulinant žmonių poreikius, "Lawn Lamp" - dabartinė dizaino forma, forma yra ideali, per dieną gali žaisti geras dekoravimas Seksualinis efektas, o naktį jis yra labai grazus ir turtingas, suteikiant grožio jausmą. Lauko lempa su unikaliu dizainu, minkščia šviesa miesto žaliu kraštovaizdžiu visur pridėjo daug saugos ir grožio, ir jos montavimas yra labai paprasta, lengva įdiegti, dekoratyvinis efektas yra geras, Lawn Lamp paprastai naudojamas parkai, sodas Vilos, tokios kaip žolės, aplink, žinoma, vejos šviestuvai bus įrengti šiuolaikinės komercinės gatvės, pėsčiųjų gatvės, automobilių stovėjimo aikštelės ir aikštės, jei yra žalia juosta.

Vejos šviesos plėtra iki šiol pagal aplinkos ir dizaino stiliaus panaudojimą, pagaminta iš skirtingų tipų, suskirstyta į: Europos vejos žibintą, šiuolaikinę vejos žibintą, klasikinę vejos žibintą, vejos žibinto priešgaisrinę vejos žibintą, kraštovaizdžio vejos žibintą, LED vejos lempos šešios kategorijos.

1, Europos vejos šviesa:

Jo dizaino stiliaus ir daugiau naudoti Europos šalių, kai kurie Europos meno elementai, Lawn Lamp abstrakčiai formos išraiškos.

2, šiuolaikiška vejos lempa:

Jo dizaino stiliaus ir daugiau naudoti šiuolaikinio meno elementus, naudojant paprastą išraiškos stilių,

3 klasikinis vejos šviesa:

Jo dizainas ir daugiau naudojamų kinų klasikinių elementų, kurie bus naudojami ir modifikuoti, tokie kaip: žibintai.

Šie trys žoliapjovės žibintų tipai, atstovaujantys kitokį stilių, taip pat dauguma gamintojų yra Lawn Lamp, siekiant patenkinti miestų pastatų stiliaus dizainą, pagamintą iš.

4, apsaugos nuo vagystės vejos šviesa:

Jos konstrukcija - nutraukti kai kurias nusikalstamas grupuotes bendruomenėje, siekiant pavogti vejos šviesos pardavimus ir kitus reiškinius, kovos su vagyste žolių žibintą iš polimerinių kompozitinių medžiagų, jo stiprumą ir koroziją, šiek tiek didesnes nei plienas ir aliuminis, bet jo kaina yra brangi.

5, kraštovaizdžio vejos šviesa:

Kraštovaizdžio žoliapjovės žibintas dažniausiai dizaino kraštovaizdžio apdailai, lauko žibintas papildytas apšvietimo funkcijomis. Ir dar daugiau, kad "Rockery", augalai, kaip pagrindiniai dizaino elementai.

6, LED vejos šviesa:

Dabartinė daugelio vejos šviesos pasirinkimo priežastis buvo šviesos šaltinis, ilgaamžiškumas, galimas 100 000 valandų aukštis, žemos įtampos naudojimas, saulės žoliapjovės šviesos naudojimas yra labai tinkamas.

Vejos šviesos dizainas iš esmės yra išvaizda ir minkštas apšvietimas miesto žaliu kraštovaizdžiu, siekiant pridėti saugumą ir grožį, ir paprastai yra lengva įrengti, Lawn Lamp dekoratyvines ir kitas charakteristikas, gali būti naudojami parkai, sodo vilos, kvadratinės žalios ir kitose vietose žaliojo juostinio apdailos apšvietimo.


Produktų katalogas
Susisiekite su mumis

El. paštas: aaron89@sina.com


ZIP/pašto kodas: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faksas: 86-514-84212540