Namuose > Naujienos > Turinys

Turi būti naudojama aliuminio lydinio ar plieno medžiaga

Saulės energijos fotovoltinė įranga parenkant aliuminio lydinio PV karkasą ar plieninį rėmą, daugelis PV projekto pastato visada turi šią pasirinkimo problemą, lyginamoji analizė buvo atlikta dviem skirtingais profiliais. Prieš palyginimą mes pirmiausia išanalizavome PV montavimą keletą esminių parametrų, vyko po to, kai mes buvome iš kelių dviejų tipų pastolių pranašumų ir trūkumų analizės parametrų.


Paprastai PV rėmo atrankos ir įsigijimo metu mes paprastai laikome fotoelektrinę atsparumo stiprumą, galinčią atitikti vėjo, sniego ir kitų antikorozinių savybių lygį, neatsižvelgiant į tai, ar jėgos eksploatavimo trukmė, ar kaina atitinka biudžetą, žemiau mūsų iš šių trijų aspektai konkreti analizė dvi eilutės privalumus ir trūkumus.


Pirma, stiprumo analizė, aliuminio lydinys (dažniausiai naudojamas 6063-T5 aliuminio lydinio tipuose) turi stiprų silpnumą plieno (Q235B) stiprumo atžvilgiu, todėl vėjo stiprumo reikalavimai yra gana aukšti arba praktinis taikymo spalis yra santykinai didelis fotoelektrinis laikiklis pasiūlė, kad plieno laikiklis atitiktų poreikio stiprumą, o aliuminio lydinio fotoelektros plokštelė naudojama bendrame plote.


Antra, atsparumo korozijai fotovoltinė dalis palaiko svarbesnį parametrą, nes antikorozinė kokybė ne tik veikia elektrinės tarnavimo laiką, bet ir veikia išvaizdą. Paprastai plieno stento paviršius yra karšto cinkavimo būdu, o įprastomis aplinkybėmis gali viršyti 65 mu normos, gali užtikrinti 20 metų tarnavimo laiką, tačiau reikia reguliarios techninės priežiūros ir aliuminio lydinio rėmo anodinės oksidacijos paviršiaus, kad susidarytų tankio oksido plėvelė, antikorozinis poveikis yra kur kas geresnis nei plieno rėmo ir aliuminio lydinio fotovoltinės stento paviršiaus išvaizda yra geresnė nei plieno laikiklio.


Turtingas, kaip skirtumas tarp PV sąnaudų stiprumo reikalavimo, yra apie fotovoltinės energijos intensyvumo kainą. Galiausiai palyginkite kainas, jei reikalavimai yra palyginti aukšti, jei aliuminio lydinio stentas turi būti naudojamas tik padidinant medžiagą, kad atitiktų reikalavimus, o aliuminio lydinio plieno rinka tris kartus, todėl aliuminio lydinio sagtis yra daug didesnis nei plieno laikiklio. Paprastai, pavyzdžiui, Caigang vatų fotovoltinės stogo laikiklis paprastai yra mažas, todėl stiprumo reikalavimai nėra dideli, naudojami aliuminio lydinio stento tvirtumui, kuris kainuoja arti plieno laikiklio, ir dėl perdirbimo laivo , aliuminio lydinio rėmo skerspjūvio įvairovė gali pagaminti aliuminio lydinio laikiklį, patogu montuoti.


Apibendrinant, kompozitinės fotoelektros sistemos naudojimas turi atitikti skirtingus taikymo reikalavimus, pasirinkti tinkamiausią.


Produktų katalogas
Susisiekite su mumis

El. paštas: aaron89@sina.com


ZIP/pašto kodas: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faksas: 86-514-84212540